Accident pe DN 1, la Comarnic. Traficul e dirijat de polițiști!

Accident pe DN 1, la Comarnic. Traficul e dirijat de polițiști!
În urmă cu puțin timp a avut loc un accident rutier pe DN 1, la km 102+300 m, pe sensul de mers Brașov către Ploiești, între un autoturism condus de bărbat în vârstă de 69 de ani, în care se mai aflau o femei de 66 de ani și un copil în vârstă de 9 ani, și un autoturism condus de un bărbat de 34 de ani
În urmă cu puțin timp a avut loc un accident rutier pe DN 1, la km 102+300 m, pe sensul de mers Brașov către Ploiești, între un autoturism condus de bărbat în vârstă de 69 de ani, în care se mai aflau o femei de 66 de ani și un copil în vârstă de 9 ani, și un autoturism condus de un bărbat de 34 de ani, în care se mai aflau o femeie de 31 și un copil în vârstă de 2 ani.
În urma accidentului, pasagerii din autoturismul condus de bărbatul de 69 de ani au fost transportați la spital pentru îngrijiri medicale. Ambii conducători auto au fost testați cu aparatul etilotest, iar rezultatul a fost negativ. Cercetările sunt continuate de polițiști pentru stabilirea cu exactitate a împrejurărilor în care s-a produs accidentul rutier și luarea măsurilor legale în consecință.
În continuare, trafic dirjijat pe sensul Brașov către Ploiești de către polițiștii rutieri.
Sursa: Realitatea de Prahova
Citește și:
- 21:32 - Președintele Nicușor Dan participă la reuniunea Consiliului European: energia, prioritate pentru România
- 20:42 - Line-up spectaculos la Electric Castle: peste 200 de artiști, cu The Cure și Twenty One Pilots în prim-plan
- 19:29 - Estonia, singurul aliat NATO dispus să îl ajute pe Trump în Strâmtoarea Ormuz
- 18:57 - Internauții îl fac praf pe Sebastian Ghiță: fugarul a devenit viral după ce i-au compus o melodie ironică
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News











