Petrolul a remizat cu Farul!
29 feb. 2020, 16:29
Actualizat: 29 feb. 2020, 16:29

Petrolul a remizat cu Farul!
Articol scris de Scris de Realitatea de Prahova
Petrolul Ploiești a remizat pe teren propriu, scor 0-0, în meciul din etapa a 22-a a ligii secunde
Petrolul Ploiești a remizat pe teren propriu, scor 0-0, în meciul din etapa a 22-a a ligii secunde, disputat în compania formației Farul Constanța.
„Lupii” pierd astfel primele puncte după reluarea meciurilor din Liga 2. Etapa precedentă petroliștii s-au impus, pe teren propriu, în fața formației Dunărea Călărași, scor 2-0.
În urma acestui rezultat, Petrolul rămâne pe locul cinci în clasamentul Ligii a 2-a, cu 35 de puncte, în timp ce adversara sa ajunge pe opt, cu 33 de puncte.
Citește și:
- 12:41 - Se răcește relația între naș și fin? Gigi Becali, tenisuni cu Mirel Rădoi din cauza lui Chiricheș
- 19:42 - Primele imagini de la parastasul lui Mircea Lucescu. Ioan Andone, alături de Hagi, Lupescu și Rednic. Valentin Ceaușescu, apariție-surpriză
- 21:24 - Mircea Lucescu, condus pe ultimul drum vineri: unde va fi înmormântat și la ce oră au loc onorurile militare
- 18:41 - Istvan Kovacs merge la Campionatul Mondial din 2026! Trei arbitri români, confirmați oficial pentru turneul final din America
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News











