Accident în Azuga. Un autoturism a căzut 10 metri într-o râpă
13 iul. 2021, 10:43
Actualizat: 13 iul. 2021, 10:43

Accident în Azuga. Un autoturism a căzut 10 metri într-o râpă
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Un accident rutier s-a produs în Azuga, marți dimineață. Un autoturism a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat într-o râpă.
Un accident rutier s-a produs în Azuga, marți dimineață. Un autoturism a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat într-o râpă.
Conform ISU Prahova, căderea a fost la o diferență de nivel de aproximativ 10 metri.În auto se afla doar șoferul, care a ieșit din turism. Este asistat medical la locul evenimentului.La fata locului au fost mobilizate o mașină de stingere și una de prim ajutor.Sursa: Realitatea de Prahova
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News











