Adolescent în vârstă de 13 ani din Ploiești, dat dispărut

Adolescent în vârstă de 13 ani din Ploiești, dat dispărut
Polițiștii prahoveni sunt în alertă după ce un adolescent în vârstă de 13 ani din Ploiești a dispărut fără urmă, duminică seară. Autoritățile au fost alertate de tatăl copilului.
Polițiștii prahoveni sunt în alertă după ce un adolescent în vârstă de 13 ani din Ploiești a dispărut fără urmă, duminică seară. Autoritățile au fost alertate de tatăl copilului.
„La data de 26 iunie a.c., în jurul orei 23:30, polițiștii din cadrul Secției nr.3 de Poliție Ploiești au fost sesizați de către un bărbat despre faptul că fiul său, numitul STOICA ALEXANDRU CĂTĂLIN, în vârstă de 13 ani, domiciliat în municipiul Ploiești, ar fi plecat de pe raza comunei Bărcănești în jurul orei 14:00, fără a mai ajunge până la ora sesizării la domiciliul său din municipiul Ploiești.
Semnalmente: constituție robustă, înălțime aproximativ 1,78 m, greutate aproximativ 83 de kg, ochi căprui, ten deschis, păr șaten, fără semene distinctive.
La momentul plecării purta un tricou alb, pantaloni tip blue-jeans, lungi și încălțăminte sport, gri.
Persoanele care pot oferi detalii despre persoana dispărută sunt rugate să apeleze numărul unic de urgență 112 sau cea mai apropiată unitate de poliție.” au transmis reprezentanții IPJ Prahova.
Sursa: Realitatea de Prahova
Citește și:
- 18:58 - Mitul „administratorului model” Ilie Bolojan, spulberat de Curtea de Conturi
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News
_4f88515c25_a3b9209761.webp)










