Minorul din Ploiești, dat dispărut de tatăl său, s-a întors acasă
28 iun. 2022, 12:01
Actualizat: 28 iun. 2022, 12:01

Minorul din Ploiești, dat dispărut de tatăl său, s-a întors acasă
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Alexandru Stoica, minorul de 13 ani, care a fost dat dispărut de tatăl său, a revenit acasă.
Alexandru Stoica, minorul de 13 ani, care a fost dat dispărut de tatăl său, a revenit acasă.
”Nu a fost victima niciunei infracțiuni pe timpul plecării voluntare de la domiciliu” au transmis reprezentanții IPJ Prahova.
Băiatul a plecat inițial în Bărcănești, apoi și-a petrecut timpul în zona Gării de Sud și prin mai multe parcuri din Ploiești.
Se pare că un prieten l-a sfătuit să se întoarcă acasă pentru că familia sa e foarte speriată.
”Minorul s-a întors la domiciliu. Nu a fost victima niciunei infracțiuni pe timpul plecării voluntare de la domiciliu” au transmis reprezentanții IPJ Prahova.
Sursa: Realitatea de Prahova
Citește și:
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News










