Advertising
Femeie rănită după prăbușirea unui stâlp de electricitate la Azuga

Stâlp electricitate / Foto arhivă
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 13 mai 2026, 12:20
Polițiștii din județul Prahova au deschis o anchetă după ce un stâlp de electricitate s-a prăbușit și a accidentat o femeie de 67 de ani, în orașul Azuga. Incidentul a avut loc în timpul unor lucrări de înlocuire a cablurilor electrice efectuate de angajații unei societăți.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News


























