Advertising
Emil Calotă și Horia Toma, candidații ALDE Prahova, la Primăria Ploiești și la Consiliul Județean Prahova

Emil Calotă și Horia Toma, candidații ALDE Prahova, la Primăria Ploiești și la Consiliul Județean Prahova
Scris de Cristina Iancu Publicat: 9 mar. 2020, 14:34
ALDE Prahova și-a anunțat candidații pentru Primăria Ploiești și pentru Consiliul Județean Prahova.
Citește și
- 14:08Dan Tănasă (deputat AUR): „112 zile fără Guvern. Cât timp mai poate Nicușor Dan să țină România în provizorat?”
- 13:41Niculina Stelea (senator AUR): „Cererea grupurilor PPE și Renew Europe, la care sunt afiliați europarlamentarii PNL și USR, este un veritabil act de trădare națională”
- 13:33Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „Nu te amenință nimeni, dar tu anunți că ești gata să ripostezi militar. Este aproape o declarație de război”
- 09:10Întâlnire decisivă pe Legea salarizării la Palatul Cotroceni. Comisia Europeană cere menținerea CASS la pensii - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News


























