Advertising
Medici din cadrul Spitalului Municipal Câmpina, soț și soție, decedați din cauza complicațiilor COVID

Medici din cadrul Spitalului Municipal Câmpina, soț și soție, decedați din cauza complicațiilor COVID
Scris de Petcu Marcela Publicat: 17 dec. 2020, 18:01
Doi medici ai Spitalului Municipal Câmpina au decedat în urma complicaţiilor survenite pe fondul infectării cu noul coronavirus.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:35Tragedie în Italia: o româncă și fiica ei de 13 ani au fost găsite moarte într-un apartament din Torino
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:35Explozie puternică în Qatar: zeci de răniți și persoane dispărute la un complex de gaze naturale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News


























