Advertising
CĂLIN GEORGESCU: ”VA FI TOLERANȚĂ ZERO PENTRU DROGURI, PENTRU VIOLENȚĂ LA ADRESA FEMEILOR ȘI A COPIILOR, ZERO TOLERANȚĂ LA NIVEL DE CORUPȚIE ȘI NEPOTISM”

CĂLIN GEORGESCU: ”VA FI TOLERANȚĂ ZERO PENTRU DROGURI, PENTRU VIOLENȚĂ LA ADRESA FEMEILOR ȘI A COPIILOR, ZERO TOLERANȚĂ LA NIVEL DE CORUPȚIE ȘI NEPOTISM”
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 16 mai 2025, 22:04
Georgescu asigură poporul român de faptul că în timpul tandemului suveranist de președinte-premier, Simion-Georgescu, va fi toleranță zero pentru droguri, violență la adresa femeilor și a copiilor, dar și la nivel de corupție, neprofesionalism și nepotism
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News
























