SITE-UL NOII CĂRȚI ELECTRONICE DE IDENTITATE, CLONAT
12 sept. 2025, 10:02
Actualizat: 12 sept. 2025, 10:02

SITE-UL NOII CĂRȚI ELECTRONICE DE IDENTITATE, CLONAT
Articol scris de Scris de Realitatea de Prahova
Structurile MAI au blocat accesul la pagina de internet respectivă
Ministerul de Interne anunță că a descoperit un site care îl clona pe cel oficial al noii cărți electronice de identitate.
Structurile MAI au blocat accesul la pagina de internet respectivă.
Ministerul precizează că site-ul oficial dedicat cărții electronice de identitate este construit pe domeniul gov.ro, iar orice altă pagină apărută pe alte domenii, precum .ro sau .com, nu este oficială și poate reprezenta o tentativă de fraudă.
Citește și:
- 09:13 - Românii vor dreptate pentru Călin Georgescu. Poporul anunță un nou protest pe 4 martie în fața ambasadei Franței din Capitală
- 08:02 - AUR propune reducerea TVA: Petrișor Peiu critică austeritatea care „împinge românii spre sărăcie”
- 22:49 - Sfidare fără margini din partea lui Bolojan. După ce a aprobat noi tăieri pentru milioane de români, s-a dus să petreacă la ziua omul lui Sebastian Ghiță – FOTO
- 21:51 - Robert De Niro lansează un atac dur la adresa lui Donald Trump și îndeamnă la proteste: „America trebuie apărată”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News
_0c65618e73.webp)

_a3e751f258.webp)







