EXCLUSIV | Călin Georgescu va fi în direct la „Culisele Statului Paralel”. Mesajul președintelui interzis după raportul americanilor

EXCLUSIV | Călin Georgescu va fi în direct la „Culisele Statului Paralel”. Mesajul președintelui interzis după raportul americanilor
Exclusiv, Călin Georgescu, în direct la Anca Alexandrescu. Ediție explozivă la Culisele Statului Paralel în această seară.
Exclusiv, Călin Georgescu, în direct la Anca Alexandrescu. Ediție explozivă la Culisele Statului Paralel în această seară.
Când adevărul este ascuns cine mai are curajul să-l spună? Doar Anca Alexandrescu la Culisele Statului Paralel. Emisiunea unde suveraniștii au voce.
Vocea care arată că țara este din ce în ce mai săracă și că taxele puse pe oameni de Guvernul Bolojan nu aduc soluții, ci adâncesc criza. În timp ce pentru ei oamenii sunt simple cifre, țara o duce din ce în ce mai rău.
Vă arătăm în fiecare zi adevărata situație a României. Pensionari care nu-și mai permit pâinea, mamele care nu-și mai permit hrana copiilor, profesorii umiliți prin tăierile de salarii, studenții batjocoriți, lăsați fără transport.
Țara care nu-și mai permite nimic, nici măcar banane sau blugi, facturi mai mari, prețuri care scapă de sub control, un stat care apasă, nu protejează.
Aici am arătat raportul americanilor despre anularea alegerilor.
Aici vorbim despre raportul Curții Europene de conturi. Europa nu merge în direcția promisă.
Culisele Statului Paralel nu cosmetizează realitatea, o arată, nu tace, întreabă, ascultă, dă voce celor fără glas, nu se aliniază, demască în fiecare seară de la ora 20:55, doar la Culisele Statului Paralel cu Anca Alexandrescu, emisiunea unde adevărații patrioți sunt auziți.
Citește și:
- 14:46 - Autoritățile ucrainene se pregătesc pentru încă doi-trei ani de război. Kievul respinge informațiile și vorbește despre „dezinformare”
- 14:30 - Bolojan spune că negocierile pentru noul Guvern sunt blocate. „PSD a intrat în boscheți”
- 14:26 - Președinții Tribunalelor din țară acuză o „demonizare” a magistraților și critică dur noua lege a salarizării
- 12:11 - Realitatea Plus, dată ca exemplu de dezinformare, fără nicio probă. Postul TV solicită public dovezile
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News














