DESCOPERIRE MACABRĂ, ÎNTR-UN RESTAURANT DE LÂNGĂ PLOIEȘTI
12 sept. 2025, 09:50
Actualizat: 12 sept. 2025, 09:50

DESCOPERIRE MACABRĂ, ÎNTR-UN RESTAURANT DE LÂNGĂ PLOIEȘTI
Articol scris de Scris de Realitatea de Prahova
Un bărbat de numai 38 de ani, găsit spânzurat
Unul dintre administratorii unui restaurant din localitatea Păulești, lângă Ploiești, a fost găsit decedat într-o anexă a unității, de către un angajat al societății.
Bărbatul, în vârstă de 38 de ani, domiciliat în Ploiești, a fost identificat de echipa operativă a Poliției, care s-a deplasat de urgență la fața locului. La examinarea exterioară nu au fost descoperite urme vizibile de violență.
Trupul neînsuflețit a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală Ploiești pentru efectuarea necropsiei, urmând ca medicii să stabilească exact cauza decesului.
Polițiștii au deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă, iar cercetările continuă pentru a se lămuri toate împrejurările în care s-a produs tragedia.
Citește și:
- 09:13 - Românii vor dreptate pentru Călin Georgescu. Poporul anunță un nou protest pe 4 martie în fața ambasadei Franței din Capitală
- 08:02 - AUR propune reducerea TVA: Petrișor Peiu critică austeritatea care „împinge românii spre sărăcie”
- 22:49 - Sfidare fără margini din partea lui Bolojan. După ce a aprobat noi tăieri pentru milioane de români, s-a dus să petreacă la ziua omul lui Sebastian Ghiță – FOTO
- 21:51 - Robert De Niro lansează un atac dur la adresa lui Donald Trump și îndeamnă la proteste: „America trebuie apărată”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News
_0c65618e73.webp)

_a3e751f258.webp)







