Mașină în flăcări, în Pasajul Unirii, din București - circulația este OPRITĂ
18 oct. 2022, 10:04
Actualizat: 18 oct. 2022, 10:04

Mașină în flăcări, în Pasajul Unirii, din București - circulația este OPRITĂ
Articol scris de Scris de Realitatea de Prahova
O mașină a luat foc în pasajul Unirii. Circulația este întreruptă în zonă
O mașină a luat foc în mers, cu puțin timp în urmă, în timp ce tranzita Pasajul Unirii, din Capitală. Mai multe echipaje de pompieri au fost trimise la fața locului, însă, potrivit martorilor, prima autospecială nu a putut intra în pasaj din cauza înălțimii.
În zonă sunt degajări mari de fum.
La fața locului au fost trimise de urgență 5 autospeciale de stigere și un echipaj SMURD. Nicio persoană nu a fost rănită.
Autoritățile nu au comunicat, până în prezent, cauza incendiului.
Circulația este oprită total în zonă.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News











