Advertising
MINISTERUL MEDIULUI A EFECTUAT ÎN ULTIMII 3 ANI PLĂŢI DE PESTE 60 DE MILIOANE DE LEI CĂTRE REGIA NAŢIONALĂ A PĂDURILOR

MINISTERUL MEDIULUI A EFECTUAT ÎN ULTIMII 3 ANI PLĂŢI DE PESTE 60 DE MILIOANE DE LEI CĂTRE REGIA NAŢIONALĂ A PĂDURILOR
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 6 aug. 2025, 10:46
Ministrul de resort, Diana Buzoianu, a acuzat conducerea Romsilva că a acordat prime uriașe
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
- 08:40Restricţii de circulaţie, cauzate de caniculă
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News

























