Minora dispărută din Pucioasa a fost găsită în județul Prahova

Minora dispărută din Pucioasa a fost găsită în județul Prahova
O minoră din Pucioasa, în vârstă de 12 ani, plecată voluntar de la domiciliu, ieri, a fost găsită aseară de oamenii legii.
O minoră din Pucioasa, în vârstă de 12 ani, plecată voluntar de la domiciliu, ieri, a fost găsită aseară de oamenii legii.
Polițiștii au depistat-o pe copilă pe raza localității prahovene Gornet. Potrivit acestora, minora nu a fost victima niciunei infracțiuni.
“Minora a fost identificată de polițiști pe raza localității Gornet, din județul Prahova.
Din primele date se pare că nu a fost victima niciunei infracțiuni. Urmează să fie audiată în vederea clarificării tuturor aspectelor.
Totodată, polițiștii au contactat reprezentanții Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului”, se arată într-o informare IPJ Dâmbovița.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:48 - Ana Maria Păcuraru, premiată la Beijing de Reprezentantul Special al MAE China pentru activitatea sa jurnalistică
- 13:29 - Încep înscrierile la creșă si grădiniță pentru anul școlar 2026-2027
- 13:15 - Premieră! România a trimis 4.000 de oi în Algeria cu avionul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News














